Zaloguj się   |  Utwórz konto    |   Twój koszyk  (0)
Witamy w naszym sklepie!
New Balance 574
Waluty
Polska

Kategorie

Nowości

New Balance 574 Czerwone
New Balance 574 Czerwone
PLN528.13  PLN264.07
New Balance 574 Czerwone
New Balance 574 Czerwone
PLN528.29  PLN264.15
New Balance 574 Czarne/Czerwone
New Balance 574 Czarne/Czerwone
PLN529.16  PLN264.58
Str. główna ::  Dostawa towaru

Dostawa towaruPrzesyłka

   Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni po tym jak zapłata. Wszystkie zamówienia zostaną dostarczone przez DHL. Międzynarodowa wysyłka odbywa się w ciągu 1 tygodnia zwykle czas dostawy. Po damy Ci numery śledzenia swoich zamówień, można sprawdzić pocztę e-mail, aby sprawdzić w potwierdzeniu zamówienia.

Powrót

   Wszystkie elementy zostaną odesłane do nas należy, że prowadzone w oryginalnym stanie, być zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Wszystkie wracać rzeczy muszą być pod adresem dostawy, wyślemy e-mail. Nie mamy koszty wysyłki zwrotu lub wymiany pakietu odpowiedniej kolejności, będzie dbać o wysyłce.

Wymiana

   Akceptujemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 30 dni od daty pierwotnego zlecenia wysyłki. Jeśli chcesz wymienić elementy do innego typu, należy podać nam swój identyfikator zamówienia oraz numer śledzenia swojego zamówienia przed wysłaniem rzeczy z powrotem. Wszystkie elementy zostaną odesłane do nas należy, że prowadzone w oryginalnym stanie, być zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone zwrócone. Nie mamy na pokrycie kosztów wysyłki do wymiany, będzie można na powrót i wysyłka kosztuje powrót do transportowanie wymieniane elementy odpowiedzialne.

Anulowanie Zamówienia

   Jeśli chcesz anulować zamówienie, należy skontaktować się z nami jak najszybciej. Większość zamówień są wysyłane w ciągu 1-2 dni od daty zamówienia. Wysłane zamówienia nie mogą być anulowane. Jeśli masz pytania dotyczące tej polityki, prosimy o kontakt.